ODKURZACZ 2W1 PREMIUM RĘCZNY I STOŁOWY, ROBUSTAIR, ZINTEGR. AKCESORIA BOSCH
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Przestań marnować czas na szukanie dodatków! Są zintegrowane z urządzeniem. Teleskopowa ssawka prosta umożliwia odkurzanie w każdym zakamarku, a nawet w wysokich sufitach. Połączenie szczotki do mebli i ssawki do mebli znacznie ułatwia czyszczenie poszczególnych powierzchni.
Odkurzać każdy poziom, od podłogi po sufit? Teraz jest to możliwe.
Szukasz urządzenia, które jest łatwe w użyciu? Ten odkurzacz dwa w jednym (dwa poręczne urządzenia w jednym) to doskonały odkurzacz do każdej sytuacji. Z jednej strony odkurzacz ręczny: idealny do podłóg i trudno dostępnych miejsc. Z drugiej strony wyjmowany odkurzacz biurkowy: idealny do czyszczenia stołów, sof i szuflad.
Nie musisz szukać idealnego miejsca do przechowywania odkurzacza. Dzięki funkcji wolnostojącej stoi samodzielnie, gdy odpoczywasz. Zawsze gotowy do użycia i ładowania w dowolnym gniazdku.
Higiena
Odkurzacze mają tendencję do utraty mocy ssania, gdy pojemnik na kurz się napełnia. Wysoce wydajny system RobustAir trwale zapewnia wysoką wydajność z ulepszonym uszczelnieniem, które zapobiega przedostawaniu się powietrza. Dlatego kolektor pyłu i filtr wymagają rzadszego czyszczenia.
Od czasu do czasu wyczyść szczotkę obrotową. Ale to nie trwa długo. Dzięki temu w mgnieniu oka uzyskasz najwyższą wydajność.
Nie zadowalaj się minimum. Słynna technologia litowo-jonowa Bosch łączy wysoką wydajność i autonomię z długą żywotnością.
Każde gospodarstwo domowe jest wyjątkowe. Zmotoryzowana szczotka AllFloor zapewnia widoczne rezultaty na wszystkich podłogach, w tym parkiecie, dywanach, dywanikach i płytkach. Jego wysoka prędkość (do 3500 obr. /min) zapewnia dużą szybkość wykonywania.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | BCH3P255 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 25.2 V |
| Moc | 145 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.4 l |
| Filtr | zmywalny |
| Czas ładowania | 300 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 55 min |
| Komunikacja | wskaźnik czystości filtra |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Wysokość produktu | 115 cm |
| Głębokość produktu | 15 cm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.52 kg |
| Kod producenta | BCH3P255 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Indeks | OPQ0HAP-4RUIHP |